Move On Together Israeli Way – warsztaty izraelskich technik ruchu:
Metoda Feldenkraisa – prowadzenie: Marta Górna-Wiszniewska |PL|

Feldenkrais jest metodą odpowiednią dla każdego, kto chce się nieustannie uczyć i lepiej poruszać. Bez względu na wiek i aktualną kondycję fizyczną. Zajęcia prowadzone są bez naśladowania, porównywania się i oceniania. Każdy robi lekcje ruchowe z uwagą na siebie, na to, co czuje i na to, jak znaleźć dla siebie najlepszy ruch w danej sytuacji. Metoda została opracowana przez Moshe Feldenkraisa, doktora fizyki i judokę, który najpierw sobie, a następnie innym pomagał po kontuzjach, wypadkach i traumach.

Marta Górna-Wiszniewska – edukatorka, terapeutka, teoretyczka tańca. Nauczycielka „Świadomości poprzez Ruch” Metodą Feldenkraisa w trakcie 4-letniego treningu metody w Instytucie Feldenkraisa w Wiedniu (start 2019 rok). Członkini Austriackiego Stowarzyszenia Metody Feldenkraisa. Założycielka Neuropracowni www.neuropracownia.pl – miejsca, które wspiera ludzi w ich psychofizycznym rozwoju poprzez delikatną pracę z ciałem i układem nerwowym. Pracuję zarówno Metodą Feldenkraisa jak i Somatic Expieriencing. Wieloletnia eksploratorka różnorodnych form tańca i metod świadomej pracy z ciałem. Nieustająco zafascynowana sposobem w jaki Metoda Feldenkraisa porusza, wspiera i harmonizuje.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2, sala rytmiki

Czas trwania: około 2 godz.

Wstęp płatny – https://competit.pl/w/2488/

Uwaga: metoda szczególnie polecana dla osób powyżej 60 roku życia 


Wydarzenie towarzyszące zorganizowane przez Move On Together Israeli Way przy współpracy z Nevatim – Jewish Agency in Berlin oraz fundacją Hillel Polska

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content