Mobilny Koncert: W plenerze na sześcioosobowym rowerze. Jidysz na trawie czyli BIG BIKE ORCHESTRA w Parku Saskim

Big Bike Orchestra – Orkiestra na dużym rowerze,  to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy z inicjatywy festiwalu Drums Fusion. Unikalnym atutem zespołu jest połączenie przez muzyków gry na instrumentach z jednoczesną jazdą na specjalnie skonstruowanym sześcioosobowym rowerze.

 

 

Sześciu muzycznych wariatów, którym udało się ujarzmić niezwykły jednoślad – nasz DUŻY ROWER! Jedziemy i gramy! Kochamy wyzwania i dlatego jesteśmy zawsze tam gdzie coś się dzieje.” 

Zespół tworzą: Maciej Drapiński (DRAPEK), szef orkiestry, gra na akordeonie i instrumentach klawiszowych, Adrian Zasada (BLADY), wokalista, kompozytor, gra na gitarze i… dzwonku rowerowym, Krzysztof Biernacki (SMAKOSZ), aranżer, autor rowerowych melodii, gra na klarnecie i saksofonach, Jędrzej Rochecki aranżer, autor muzyki i tekstów, reżyser dźwięku, gra na skrzypcach, mandolinie, Szymon Wiciński (WICIU), zespołowy kaskader, serwisant roweru, gra na kontrabasie, Maciej Domagalski (MISIA) nadaje tempo zespołowi, gra na perkusji i tarce.

Szerokiej publiczności są znani zarówno z koncertów – zgrali ich ponad 200 jak i występów w półfinale XIII edycji programu Mam Talent.

 

 

 

 


WSTĘP WOLNY

Start koncertu: przy fontannie w Ogrodzie Saskim

szacunkowy czas przejazdu: ok. 20 min

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content