Singer Jazz Festival – koncert: „MY BLUE SKIES” | FRANCESCO BRUNO TRIO & SILVIA LORENZO |IT|

Wystąpią: Francesco Bruno (gitara, aranżacja), Marco Rovinelli (perkusja), Andrea Colella (kontrabas) oraz Silvia Lorenzo (wokal)

Francesco Bruno prezentuje wybór oryginalnych kompozycji zaczerpniętych ze swoich dwóch poprzednich płyt projektów „Blue Sky Above The Dreamers” i „Witam”, przy nagraniu których towarzyszyło mu dwóch najpopularniejszych włoskich muzyków jazzowych – kontrabasista Andrea Colella i perkusista Marco Rovinelli. Na przestrzeni lat Francesco Bruno rozwinął swój osobisty styl, zarówno jako gitarzysta jazzowy, jak i jako kompozytor, wykorzystując charakterystyczny dla wszystkich jego produkcji komponent melodyczny. Gościem specjalnym koncertu jest aktorka i piosenkarka Silvia Lorenzo.

Francesco Bruno jako lider wydał już 10 albumów. Od 1987 roku występował ze swoim zespołem na wielu Festiwalach Jazzowych we Włoszech i za granicą. Już w latach 70. występował z takimi gwiazdami jazzu jak Don Cherry, a już w latach 80. napisał wiele przebojów, które szybko stały się evergreenami.


Hard Rock Cafe, ul. Złota 59, Złote Tarasy

Wstęp wolny

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content