Festiwal Warszawa Singera w Radzyminie


Koncert | SIOSTRY RAJFER |PL/IL|: „Lechaim. Za życie”

Siostry Rajfer to pełne uroku i temperamentu scenicznego artystki, bliźniaczki Czesława i Zofia Rajfer, które urodziły się w Polsce, od 1990 roku mieszkają w Izraelu, a występują m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji, Niemczech i we Włoszech. 

fot. z archiwum organizatora

Podczas koncertu będzie można zakupić książkę autobiograficzną „Lechaim. Za życie” Zofii Rajfer. Książka to emocjonalna mieszanka wspomnień. Znajdziemy w niej prawdziwe życie, zabawne sytuacje, ale również wzruszające chwile. Tradycje żydowskie i owiany tabu świat romski. Książka jest dowodem na to, że każda chwila, niezależnie od tego, czy jest słodka czy gorzka, jest częścią piękna jakim jest życie.


Tarasy Domku Ogrodnika Parku Księżnej Eleonory Czartoryskiej, ul. 11 Listopada 4

Wstęp wolny

(Uwaga: W przypadku złych warunków atmosferycznych koncert odbędzie się w Sali Koncertowej w Radzyminie, ul. Konstytucji 3 Maja 15 – szczegółowe informacje www.cogdziekiedy.radzymin.pl)


Wydarzenie towarzyszące zorganizowane we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Radzymin oraz Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Radzymin

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content