Program muzyczno-kabaretowy: „PUDERNICE” | MAJEWSKA & TRYBALSKA

Reżyseria: Małgorzata Majewska, Małgorzata Trybalska, oprawa muzyczna i akompaniament: Teresa Wrońska (piano), scenografia: Ewa Łaniecka

Wystąpią: Małgorzata Majewska, Małgorzata Trybalska

Muzyczno-kabaretowy program aktorek Teatru Żydowskiego poświęcony urodzie, (tak urodzie!) Panów i Pań!

Tak mówią o nim one same:

„W zabawny sposób „sprzedajemy” widzom doskonały kosmetyk. Krem i puder Tokalon.

To autentyczny paryski kosmetyk z czasów przedwojennych, który jest na rynku do dzisiaj.

Nie słyszeli Państwo o nim? Zatem zapraszamy na nasz wieczór.

Program jest okraszony piosenkami, zabawnymi scenkami, jest multimedialny, tym samym bardzo atrakcyjny dla Widzów. Polecamy Państwu ten program.

W programie wykorzystujemy teksty Jerzego Jurandota, Andrzeja Własta, Magdaleny Samozwaniec, oryginalne teksty z przedwojennych gazet oraz kompozycje własne.”

 

Małgorzata Majewska w 2004 roku ukończyła Studio Aktorskie przy Teatrze Żydowskim i zdała egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu. Jednakże już w 1998 roku zadebiutowała na scenie rolą Zosi w „Weselu” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza (Teatr Nowy w Warszawie). Współpracuje z Teatrem Adekwatnym w Warszawie, w którym zagrała w wielu spektaklach Magdy Teresy Wójcik (m.in. „Pan Tadeusz” i „Świętoszek”). Na scenie Teatru Żydowskiego pojawiła się po raz pierwszy w 2002 roku w roli Esterki w „Cudzie purymowym” w reżyserii Gołdy Tencer. W kolejnych latach wystąpiła między innymi w roli Chawy w „Skrzypku na dachu”, Cypy w „Śnie o Goldfadenie”, Lajsy w „Strasznej gospodzie”, Umarłej w „W nocy na starym rynku”, Marysię w „Wyznaniu”, Szoszy w „Szoszy”.
Małgorzata Trybalska w 2004 roku ukończyła Studium Aktorskie przy Teatrze Żydowskim w Warszawie oraz zdała aktorski egzamin eksternistyczny ZASP. Zadebiutowała na scenie już w 2002 roku rolą Ryfki w „Skrzypku na dachu”. Zagrała w spektaklach Jacka Papisa, Elżbiety Protakiewicz, Krzysztofa Rzączyńskiego, Anny Smolar, Jana Szurmieja, Szymona Szurmieja. Na dużym ekranie można ją było zobaczyć w „Pianiście” oraz w filmie „Ostatni raz”. Współpracuje z kabaretami „Ramol” i „Zygzak”.

 


Scena Letnia Teatru Żydowskiego, ul. Senatorska 35

Bilety: 30 PLN – do nabycia na: www.ebilet.pl, www.teatr-zydowski.art.pl, w Biurze Organizacji Widowni tel. 22 526 20 34; 22 850 64 50 lub 51 oraz w kasach Teatru Żydowskiego, ul. Senatorska 35, tel. 22 850 64 35 lub w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa, al. Niepodległości 141a, tel. 22 850 56 56 (szczegółowe informacje na stronie www.shalom.org.pl); miejsca nie są numerowane

 

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content