Move On Together Israeli Way – warsztaty izraelskich technik ruchu: Movement – prowadzenie: Patrycja Zasławska i Eryk Pacek |PL|

Movement inspirowany nauką Ido Portala to trening ogólnorozwojowy, pozwalający na zwiększenie mobilności i elastyczności, przy jednoczesnym budowaniu siły oraz wytrzymałości. Prowadząc zajęcia łączymy własne doświadczenie, metodę Ido Portala, elementy metody Feldenkraisa i tańca współczesnego. Robimy tak zwany „kreatywny WF”. Zajęcia odpowiednie dla wszystkich, którzy chcą poczuć radość z ruchu. Kluczem jest koncentracja i wsłuchanie się w swoje ciało, szacunek do jego możliwości, a także ograniczeń. Kultura fizyczna to dużo więcej niż trening, ruch kształtuje nasz charakter, a charakter wpływa na całe nasze życie. Każdy z nas jest jednocześnie nauczycielem, a także uczniem.

Patrycja Zasławska  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, certyfikowana nauczycielka Ashtanga jogi. Pasjonuje się ruchem, anatomią i fizjologią ciała, a wizyty w Izraelu doprowadziły ją do movementu i tańca. W 2021 roku spędziła semestr w Kibbutz Contemporary Dance Company zgłębiając Izraelskie techniki. Ukończyła również kurs Animal flow Level 1. Najlepiej czuje się otoczona ludźmi, z którymi uwielbia dzielić się swoją pasją.
Eryk Pacek – Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Zespole Pieśni i Tańca “Śląsk”, a także dwukrotnie w Izraelu. Brał udział w programie tanecznym w zespole Kibbutz Contemporary Dance Company, gdzie pogłębiał techniki tańca współczesnego, metody Feldenkraisa i improwizacji.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2, sala rytmiki

Czas trwania: około 2 godz.

Wstęp płatny – https://competit.pl/w/2488/


Wydarzenie towarzyszące zorganizowane przez Move On Together Israeli Way przy współpracy z Nevatim – Jewish Agency in Berlin oraz fundacją Hillel Polska

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content