Move On Together Israeli Way – warsztaty izraelskich technik ruchu:
Ilan Lev Method – prowadzenie: Tomasz Pomersbach |PL|, Ady Elzam |IL|, Manou Koreman |NL|

Metoda Ilana Leva to pochodząca z Izraela forma pracy z ciałem wykorzystywana do usuwania dolegliwości bólowych, chronicznych napięć oraz szeroko pojętych dysfunkcji organizmu ludzkiego. Centralne pojęcia metody stanowią bez-wysiłek, chaos i oddawanie ciężaru. Praca metodą ILM pozwala pacjentowi rozwinąć potencjał i uwolnić się od blokad funkcjonalnych.

Tomasz Pomersbach – Tancerz, nauczyciel tańca/ ruchu, praktyk oraz wielki entuzjasta Metody Ilana Leva. Pochodzi z Wrocławia, gdzie stawiał pierwsze kroki w tańcu. Taniec współczesny studiował na London Contemporary Dance School, a zawodową karierę taneczną rozpoczął w 2010 roku w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. W ostatnich latach jego zainteresowania stopniowo i konsekwentnie przesuwają się w kierunku tańca jako praktyki ruchu, dialogu z samym sobą oraz ludźmi, dającej przestrzeń, niosącej rozwój oraz radość. Od 2019 roku działa jako certyfikowany praktyk ILM.
Ady Elzam – Tancerz, choreograf i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Fascynują go zdolności naszego ciała do adaptacji, uczenia się, leczenia, zmian, oraz poczucia jedności z innymi. Ady jest praktykiem metody Ilana Leva od 2011 roku. Był osobistym asystentem Ilana i towarzyszył mu w jego kursach w latach 2012-2014 jako asystent i tłumacz języka angielskiego. Mieszka w Brukseli i prowadzi zajęcia z eksploracji ruchu, improwizacji oraz zajęcia ruchowe Ilan Lev. Prowadzi także prywatną praktykę, w której wykonuje zabiegi ILM.
Manou Koreman – Brukselska artystka. Kocha pracę, która łączy różne dyscypliny. Jest zafascynowana nieustannym i minimalistycznym podejściem do performansu, regularnie przesuwa granice swojej wytrzymałości.  Metoda Ilana Leva pomaga jej odkrywać nowe możliwości, trenować mądrzej i pomagać innym poruszać się z większą przyjemnością i łatwością. Certyfikowana w 2022 roku.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2, sala rytmiki

Czas trwania: około 2 godz.

Wstęp płatny – https://competit.pl/w/2488/

Uwaga: zapraszamy też osoby powyżej 60 roku życia 


Wydarzenie towarzyszące zorganizowane przez Move On Together Israeli Way przy współpracy z Nevatim – Jewish Agency in Berlin oraz fundacją Hillel Polska

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Skip to content