DAROWIZNY

 

Zostań Mecenasem Festiwalu Warszawa Singera i innych projektów realizowanych przez Fundację Shalom

Wszyscy jesteśmy odbiorcami kultury, a teraz każdy z Państwa może również stać się Mecenasem Kultury Żydowskiej. Wspomagając kulturę, wspierając bliskie naszym sercom inicjatywy i projekty, mamy realny wpływ na kierunki rozwoju kultury i jej przyszłość. Możemy przyczyniać się do budowania otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa – różnorodnego i ciekawego, jak nasz Festiwal. Możemy też wspierać przywracanie pamięci oraz ochronę dziedzictwa i tradycji – bogatych i pięknych, jak cała istniejąca i poznana dotychczas spuścizna duchowa i materialna Żydów polskich.

Aby zostać Mecenasem kultury i współgospodarzem Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera oraz innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Shalom, wystarczy wpłacić darowiznę w dowolnej kwocie na wsparcie działalności statutowej Fundacji. I co ważne, jest to bardzo proste – można to zrobić przelewem na konto Fundacji Shalom:

96 1910 1123 2200 2941 2121 0001

Fundacja Shalom

ul. Senatorska 35

00-099 Warszawa

Fundacja Shalom działa już od ponad 30 lat. Dużą część swoich projektów realizujemy dzięki dotacjom zewnętrznym. Ponieważ działamy w obrębie prawa dotyczącego organizacji pozarządowych, korzystamy z dofinansowań oferowanych przez podmioty publiczne, m.in. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Miasto Stołeczne Warszawę, Ambasadę Izraela w Polsce, Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz ze wsparcia sponsorów prywatnych.

Przez wszystkie lata naszej działalności musieliśmy dbać o przejrzyste i gospodarne zarządzanie posiadanymi zasobami finansowymi, i robimy to nadal, co potwierdzają wszystkie przeprowadzane w Fundacji audyty i kontrole. Możecie więc Państwo mieć absolutną pewność, że wszystkie przekazane przez Was darowizny zostaną dobrze spożytkowane.

Prosimy wszystkich przyszłych Darczyńców, aby ewentualne pytania dotyczące przekazywania darowizn były kierowane na adres e-mailowy: shalom@shalom.org.pl z wpisanym w tytule słowem „DAROWIZNA”. Prosimy o podawanie telefonu kontaktowego, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować, gdyby nie było możliwości udzielenia wszystkich wymaganych informacji drogą mailową. Tą drogą możecie też Państwo przekazywać informacje, czy wraz z przekazaniem darowizny Wasze imię i nazwisko lub nazwa firmy ma znaleźć się na liście Darczyńców na naszej stronie internetowej, czy wolicie Państwo zachować anonimowość.

KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Zapisz się do newslettera
Skip to content