Ładowanie Wydarzenia

Wystawa „I ciągle widzę ich twarze” na 11. Międzynarodowym Festiwalu Fotografii PHOTO IS:RAEL

-

Otwarte, wolne, nieocenzurowane, niezdefiniowane, nieograniczone, nietematyczne to chyba najważniejsza idea przyświecająca organizacji wystaw prezentowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii, będącego corocznym szczytowym wydarzeniem PHOTO IS:RAEL – organizacji non-profit założonej w celu realizacji swojej dialogu między sztuką a różnorodnymi społecznościami Izraela.

W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 27 marca – 6 kwietnia i w tym czasie zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt wystaw z Izraela i zagranicy. Wśród nich będzie można oglądać wystawę Fundacji Shalom „I ciągle widzę ich twarze”, po raz pierwszy w nowej odsłonie. W programie przewidziano eventy towarzyszące wystawom, wycieczki z przewodnikiem i rozmowy z artystami.

Festiwal jest imprezą plenerową otwartą dla publiczności. Odbędzie się w Centrum Kultury Enav i kompleksie Ofer Garden w Tel Awiwie, ale wystawy przeniosą się też na społeczne i geograficzne peryferie Izraela i będą prezentowane w dodatkowych lokalizacjach w całym kraju.

 

Więcej o Festiwalu: TUTAJ

Więcej o wystawie „I ciągle widzę ich twarze”: TUTAJ

Szczegóły

Start:
22 marca
Koniec:
30 kwietnia
Wydarzenie Categories:
, ,
KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Zapisz się do newslettera
Skip to content