Ładowanie Wydarzenia

VIVA!: Gołda Tencer i jej syn, Dawid Szurmiej, o swojej wyjątkowej relacji

-

W ciepłym tym niezwykle ciepłym wywiadzie Ona i 0n – jak czytamy w VIVIE!: „On – producent filmowy, który odnosi sukcesy na całym świecie. Ona – legendarna aktorka Teatru Żydowskiego, wielka osobowość, artystka nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju. Ich relacja również jest niebanalna: potrafią się spierać o wiele rzeczy, ale stanowią dla siebie przede wszystkim ogromne wsparcie. Gołda Tencer i Dawid Szurmiej szczerzy jak nigdy!

Gołda Tencer i Dawid Szurmiej o swoich wadach

– Dawid jest taką baśnią. O nim można opowiadać i on opowiada. Wszystko, co zamienia i o czym chce mówić, powstaje z tego nowa baśń – podkreśla Gołda Tencer.

A jakie wady widzi w legendarnej aktorce Dawid Szurmiej?

– Mama do dzisiaj jest nadopiekuńcza i to nie zawsze już jest dobre, bo czasami dzieci troszeczkę dorastają i potrzebują troszeczkę swobody. Stara się działać jako mój agent, w związku z czym jak ja z kimkolwiek umówię się na godzinę 11, ona dzwoni o 10 i pyta się: „Dawid, gdzie Ty jesteś?! My zaczęliśmy o 10!”. Odpowiadam: „Mamo, ja wiem, ale…”, Ona: „Dawid, Ciebie jeszcze nie ma… Jest 10:05, Ciebie jeszcze nie ma!” – śmieje się producent filmowy.

Z kolei jego mama, zapytana o wady syna, odpowiada bez wahania: – spóźnia się jak swój tatuś. Druga? Wszystko jest zawsze „manana”, jutro. On zdąży – zdradza.”

Więcej w wywiadzie na stronie VIVA!

 

Foto: VIVA!

Szczegóły

Start:
29 grudnia 2019
Koniec:
29 stycznia 2020
Wydarzenie Categories:
,
KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Zapisz się do newslettera