Ładowanie Wydarzenia

Fundacja Shalom z Nagrodą Specjalną Prezydenta Miasta St. Warszawy GRAND S3KTOR

-

„Bardzo jestem szczęśliwa, to dla nas wszystkich wielki zaszczyt” – brzmiały pierwsze słowa Gołdy Tencer po usłyszeniu wyniku konkursu S3KTOR organizowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę i nagradzającego najlepsze zrealizowane inicjatywy pozarządowe.
 
Aldona Machnowska-Góra, Dyrektor Koordynator ds. Kultury i Komunikacji Społecznej, Przewodnicząca Zespołu Roboczego ds. Nagrody za Całokształt GRAND S3KTOR 2019 tak na gali Konkursu S3KTOR uzasadniła przyznanie tej ważnej dla nas nagrody: „W uznaniu zasług Fundacji w zakresie historycznej i kulturalnej edukacji mieszkańców Warszawy, w dziedzinie rozwoju relacji polsko-żydowskich na rzecz praworządności i równości wobec prawa oraz poszanowania godności i odmienności kulturowej narodowościowej obywateli Polski w całym świecie przyznaje się nagrodę specjalną na rzecz Fundacji Shalom”. Wyróżnienie zostało przyznane na wniosek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
 
„Fundacja Shalom od trzydziestu lat zajmuje się pamięcią, przywraca Warszawie jej wielokulturową tożsamość. Festiwal Warszawa Singera, który w tym roku odbył się po raz siedemnasty jest marką samą w sobie, stał się największym w Polsce festiwalem kultury żydowskiej. Bardzo jestem wzruszona i dumna. Dziękuję Miastu Stołecznemu Warszawa. Dziękuję Pracownikom i Współpracownikom Fundacji, a także Wolontariuszom, którzy oddają Fundacji i Festiwalowi Warszawa Singera swoje serce i zaangażowanie” – powiedziała jeszcze Gołda Tencer.

Szczegóły

Start:
11 września 2020
Koniec:
31 grudnia 2020
Wydarzenie Categories:
, , , , , , ,
KONTAKT
FUNDACJA SHALOM
00-099 Warszawa
ul. Senatorska 35
 
shalom@shalom.org.pl
sekretariat@shalom.org.pl
+48 22 620 30 36
+48 22 620 30 37
+48 22 620 30 38
 
Zapisz się do newslettera